BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 1:1 UKS SMS Włocławek

Kto w tej rundzie strzeli najwięcej bramek ??

Które miejsce zajmiemy na koniec sezonu ?

Statystyki drużyny

Aktualności

Chemik Pro-Natura - Wda Świecie 10:1 (4:1)

• autor: chemik_98, 2011-05-21 23:03

W 18 kolejce naszym przeciwnikiem była drużyna Wdy Świecie, która w dwóch ostatnich pojedynkach wygrała z Unią Janikowo 2:0 oraz przegrała po walce z Lechem Rypin 0:2. Tak więc w sobotnie południe na obiekty Chemika przybyła drużyna, która mogłaby się pokusić o niespodziankę. Od początku goście nastawili się na grę z kontry zostawiając na "szpicy" zawodnika przewyższającego naszych zawodników o ładnych parę centymetrów. Już w 4 minucie tenże zawodnik wygrywa pojedynek biegowy z naszymi obrońcami, wychodzi sam na sam z Marcinem ...

...ale tym razem zwycięsko wychodzi nasz bramkarz. W 7 minucie Raczek próbuje technicznym strzałem pokonać bramkarza gości lecz piłka przelatuje obok bramki. W 11 minucie zdobywamy bramkę ale sędzia dopatruje się pozycji spalonej Adamsa - goście błyskawicznie uruchamiają swojego napastnika, który ponownie wychodzi sam na sam i tym razem pokonuje bramkarza Chemików. Niespodziewanie to goście prowadzą 0:1. Na odpowiedź naszych chłopców nie musimy długo czekać. Dwie minuty później Rafał w swoim stylu doprowadza do wyrównania. Nie minęły kolejne trzy minuty a po rzucie rożnym piłka trafia na głowę do Robercika następnie "główkuje" Szymek i ...wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie. W pierwszej połowie trafia jeszcze Adams (24', 27') i ostatecznie po 30 minutach prowadzimy 4:1. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, byliśmy stroną dominującą grającą coraz składniej i skutecznie. Dużą ilość dośrodkowań i indywidualnych, przebojowych wejść m.in Maćka, który rywali mijał niczym przysłowiowe tyczki zakończyliśmy kolejnymi (6) trafieniami. Autorami bramek w 2 połowie byli: Adams (33'), Maciek (36', 46'), Szymek (41'), Raczek (52') oraz Strachol (54'). Staramy się skupiać na naszych chłopcach ale nie można też obojętnie przejść wobec postawy niektórych zawodników Wdy, którzy w pewnym momencie pomylili chyba dyscypliny - efekt - w całym spotkaniu dwie kary po dwie minuty oraz jedna dziesięciominutowa. Szanujcie się nawzajem na każdym stadionie i to nie tylko w regionie bo w waszej przygodzie z piłką nożną do rozegrania macie jeszcze wiele spotkań, które nie zawsze zakończą się wygraną.

"Potrzebujesz fotografa? Impreza urodzinowa, imprezy zamknięte, spotkania biznesowe, konferencje, wystawy, a nawet wydarzenia sportowe i nie tylko. Gwarantuję pełną profesjonalność oraz niskie ceny. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu 509-925-809 lub mail: mateuszbosiacki@gmail.com "