BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 1:1 UKS SMS Włocławek

Kto w tej rundzie strzeli najwięcej bramek ??

Które miejsce zajmiemy na koniec sezonu ?

Statystyki drużyny

Aktualności

Spójnia Białe Błota - Chemik Bdg 0:14 (0:6)

• autor: chemik_98, 2010-04-22 21:00

…no i rozpoczęło się! Po wyjątkowo długiej przerwie zimowej rundę rewanżową czas zacząć. Do pierwszego spotkania na wiosnę przystąpiliśmy z nowymi nabytkami w postaci Kacpra Scheffsa oraz Dawida Czarniaka. Sympatycy "Młodzików" Chemika zgromadzeni w niedzielne przedpołudnie na stadionie Spójni, już w 5 minucie mogli oklaskiwać skutecznie zakończoną akcję i bramkę autorstwa Dawida Czarniaka - wymarzony debiut, pierwsza bramka dla BKS Chemik ;-) ...

...Mimo niesprzyjającego wiatru (w pierwszej połowie gramy "pod wiatr") nie zwalniamy tempa meczu i w 9 minucie nasz rasowy napastnik Damian Adamski strzela gola na 2:0. Chłopcy ze Spójni nie spodziewali się takiego obrotu sprawy, pogubili się i to oni są autorami bramki na 3:0. Od 15 minuty gra przenosi się na lewą stronę boiska, która tego dnia grała zdecydowanie więcej. Dynamiczne akcje wykonywane tą stroną dają efekt w postaci kolejnych 3 bramek zdobytych do przerwy. W 18 minucie Oskar Raczkowski, 25 minucie kolejny raz Dawid (pseudonim "Duży Dawid") i na koniec I połowy pięknym strzałem na drugi słupek Robert Trykowski. Do szatni schodzimy z wynikiem 6:0. W drugiej połowie trener sukcesywnie wprowadza kolejnych rezerwowych zawodników dając możliwość pograć wszystkim, na doskonale przygotowanym obiekcie miejscowej Spójni. Drugą odsłonę pojedynku rozpoczynamy od mocnego uderzenia. W 33 minucie "Duży Dawid" strzela swojego 3 gola tego dnia i osiąga hat-tricka – bravo !!! W dalszym ciągu posiadamy zdecydowaną przewagę, przeciwnik ustępował nam w każdym aspekcie gry – szybkościowo, technicznie, w wykonywaniu stałych fragmentów gry. W 35 minucie Oskar Raczkowski strzela w swoim stylu bezpośrednio z rogu – to jest to co "tygryski" lubią najbardziej :-) super rogal ;-). "Duży Dawid" "kuje" 4 gola tego dnia w 39 minucie i mamy 8:0. W 45 minucie na listę strzelców wpisuje się "Dawidek" Dawid Lewandowski – najmłodszy zawodnik drużyny Chemików. Ta bramka zdecydowanie uskrzydliła młodego zawodnika, który bez skrupułów męczył swoją doskonałą szybkością obrońców Spójni. Nie, nie… listy strzelców nie zamykamy i pierwszą bramkę w tym sezonie strzela Szymon Rutkowski, który z meczu na mecz odważniej poczyna sobie w ofensywie. Strzały z 16 metrów w jego wykonaniu stają się być jego wizytówką. W 48 minucie "Dawidek" kolejny raz wygrywa pojedynek biegowy, zdecydowanie ucieka obrońcy i strzela na bramkę Spójni, bramkarz odbija piłkę dokładnie w miejsce gdzie znajduje się "Adams" i mamy 12:0. W cztery minuty później podobna sytuacja. Tym razem przy słupku znalazł się "Rutek", który strzela swojego drugiego gola. Najpiękniejszą bramkę dzisiejszego spotkania wybraliśmy jednogłośnie bramkę numer 14 . "Adams" z 18 metrów silnym, precyzyjnym strzałem ustala wynik spotkania. Tak trzymać !!!

Bramki:
5min Dawid Czarniak
9min Damian Adamski
15min „Spójnia”
18min Oskar Raczkowski
25min Dawid Czarniak
30min Robert Trykowski
33min Dawid Czarniak
35min Oskar Raczkowski
39min Dawid Czarniak
45min Dawid Lewandowski
47min Szymon Rutkowski
48min Damian Adamski
52min Szymon Rutkowski
55min Damian Adamski