Kto w tej rundzie strzeli najwięcej bramek ??

Które miejsce zajmiemy na koniec sezonu ?

• autor: 8Szopen8, 2015-04-29 21:07

SMS vs. Chemik

1 : 2 ( 1 : 1 )

( 2x P. Lengling)

W wtorkowy wieczór rozegraliśmy spotkanie VI kolejki rundy wiosennej, które zostało przełożone z weekendowego terminu. Na boisku z sztuczną nawierzchnią, przy ul. Chopina w Włocławku podejmowaliśmy zespół SMS-u. Po dobrym spotkaniu z naszej strony wygrywamy w stosunku 1:2.

Początek meczu to nasza bezwzględna dominacja, w której nie mogliśmy przebić się przez "autobus" postawiony przez zespół z Włocławka. Przeciwnicy ograniczyli się do gry na tak zwany chaos, grając długą piłkę za plecy obrońców. Po jednej z takich piłek efektownym dryblingiem popisał się zawodnik SMS, który wyłożył piłkę sam na sam napastnikowi, który na nieszczęście młodych chemików uderzył tak, że Paweł Laskowski nie miał nic do powiedzenia. Jak później się okazało, była to ich jedyna groźna akcja w tym spotkaniu. Dwie minuty przed gwizdkiem na przerwę dwójkowa akcja Lengling-Tomaszewski daje nam wyrównanie- strzelcem bramki Lengling. Tuż przed przerwą mieliśmy jeszcze jedną 100% sytuację, której niestety nie wykorzystaliśmy.

W drugiej połowie zespół SMS-u rzucił wszystko na jedną kartę wystawiając dwójkę napastników, było to z ich strony nieskuteczne, bo w żaden sposób nie zagrozili naszej bramce. Chemicy próbują akcji bocznymi strefami boiska, co skutkuje drugą bramką dla bydgoszczan- strzelcem bramki ponownie Lengling. Nie można ukrywać że padający rzęsisty deszcz nie ułatwiał piłkarzom zadania, mnożyły się niedokładne podania, jak i złe przyjęcia. Po rzucie rożnym dla naszego zespołu, zawodnik SMS-u interweniuje ręką, lecz sędzia tego spotkania nie zauważa tej sytuacji, a 5 minut później dyktuje w spornej sytuacji jedenastkę dla włocławian, którą pewnie broni Paweł Laskowski. Należy wspomnieć że to drugi karny obroniony przez Pawła w tej rundzie. Do końca meczu mieliśmy jeszcze 2-3 dobre sytuacje, ale zawsze brakowało dokładności ( może to przez warunki atmosferyczne ), sędzie zakończył spotkanie przy wyniku 1:2 dla naszego zespołu.

Następny mecz rozegramy z Elaną Toruń 3.05 (tj. niedziela) o godzinie 16:00 przy ul. Glinki 79 !