BKS Chemik Bydgoszcz - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • WKS Zawisza II Bydgoszcz - TKP Elana Toruń
  • Gwiazda Bydgoszcz - UKS SP Chełmno
  • Olimpia Grudziądz - KS Pogoń Mogilno
  • BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - UKS SMS Włocławek 1:1

SL Salos SzczecinBKS CHEMIK BYDGOSZCZ
SL Salos Szczecin 3:3 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ
2016-06-15, 17:00:00
Stadion Tenisowa (Szczecin, Tenisowa 38)
    relacja »
mecz barażowy
oceny zawodników »

WKS Zawisza II Bydgoszcz TKP Elana Toruń
Gwiazda Bydgoszcz UKS SP Chełmno
Olimpia Grudziądz KS Pogoń Mogilno
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 1:1 UKS SMS Włocławek

Kto w tej rundzie strzeli najwięcej bramek ??

Które miejsce zajmiemy na koniec sezonu ?

Inauguracyjne zwycięstwo !

• autor: 8Szopen8, 2015-03-24 13:34

Pogoń vs. Chemik

0 : 2 ( 0 : 0 )

( 2x M.Sakwiński )

Inaugurujący rozgrywki w Lidze Juniorów Starszych mecz z Mogilnem pewnie wygrywamy w stosunku 0:2, po dwóch bramach Michała Sakwińskiego.

W pierwszej połowie można było zauważyć dominacje naszego zespołu nad Pogonią. Rozgrywaliśmy wszystkie ataki spokojnie od tyłu, jednak stan nawierzchni w Dąbrówce, bardzo utrudniał rozgrywanie wszelkich schematów na tym meczu. Piłka podskakiwała na wszelakich nierównościach, i nie szło przyspieszyć gry na jeden kontakt. Pierwsza połowa bez historii za wyjątkiem jednej naszej bardzo groźnej sytuacji gdzie nasz pomocnik dostał piłkę na tzw. blaszkę na 11 metrze pola karnego, gdzie wystarczyło tylko dostawić nogę, jednak piłka podbiła się na nierówności i po strzale przeleciała obok bramki.

Druga połowa to już bezwzględna dominacja naszego zespołu, rywal oddał tylko jeden strzał na bramkę, który w dodatku był strzałem niecelnym. Nie szło grać po ziemi, więc próbowaliśmy długich piłek, gdzie w tym meczu można wyróżnić bardzo dobrą prace naszego napastnika Patryka Tomaszewskiego, który zbierał te piłki na siebie i przekazywał dalej do skrzydłowych. Po jednej z takich długich piłek, zamieszanie w polu karnym, w którym odnajduje się Michał Sakwiński i pewnym strzałem po długim słupku w boczną siatkę otwiera wynik. Niedługo potem znakomitą okazję miał pomocnik naszego zespołu, ale jego strzał z 8 metra pewnie obronił golkiper gospodarzy. Po tych sytuacjach uspokoiliśmy grę i zaczęliśmy szukać prostopadłych piłek do pomiędzy obrońców. Świetną prostopadłą piłką popisuje się Kacper Szalla, który dogrywa ją do Michała Sakwińskiego, a on lekkim strzałem obok nogi bramkarza podwyższa wynik na 2:0 strzelając przy tym swojego drugiego gola w tym spotkaniu. Do końca meczu mieliśmy jeszcze 2-3 dobre sytuacje, ale wynik do końca nie uległ zmianie.

Następny mecz rozegramy w Janikowie z tamtejszą Unią. Odbędzie się on 29.03 na stadionie Uni o godzinie 11:00 !

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Chemik Sunrise-CUP
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Treningi  grupy Junior Młodszy

wtorek          17:15