Kto w tej rundzie strzeli najwięcej bramek ??

Które miejsce zajmiemy na koniec sezonu ?

• autor: 8Szopen8, 2014-10-29 20:38

Chemik'98 vs. SMS'98

1 : 1 ( 0 : 1 )

( D.Karczewski)

W niedzielne popołudnie przy ulicy Glinki 79 podejmowaliśmy zespół SMS-u Włocławek. Mecze pomiędzy naszą drużyną a tym przeciwnikiem zawsze stwarzały dużo emocji, pięknych akcji oraz mnóstwo dramaturgii. Tym razem pojedynek zakończył się rezultatem 1:1. Wynik ten zmniejsza do minimum szanse obydwu drużyn na wejście do ligi makroregionalnej.

Przez cały mecz zawodnicy Chemika przeważali, a goście ograniczyli się jedynie do bardzo groźnych kontr. Po jednym z takich kontrataków pada bramka dla gości, choć jak po meczu przyznał sam arbiter że ta bramka nie powinna zostać uznana ponieważ nasz bramkarz był faulowany przez napastnika przyjezdnych. Jednak to trafienie zostało uznane i od 10 minuty przegrywaliśmy 0:1. Przez całą pierwszą połowę dominowaliśmy lecz nie mogliśmy tego zapieczętować bramką, gdyż dobrze spisywała się obrona SMS-u. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Na drugą połowę wyszliśmy zdeterminowani z celem jasno określonym jakim było wygranie tego meczu. Zepchnęliśmy włocławian do obrony i przez długi okres nie mogli wyjść z własnej połowy. Musieliśmy więc atakować pozycyjnie. Doszliśmy do bardzo groźnej sytuacji bramkowej, gdy trójka naszych zawodników zagrała sobie w "dziadka" z zawodnikami SMS-u, ktorzy mogli tylko przyglądać się jak piłka wędruje od nogi do nogi, ale niestety ta akcję w piękny sposób wybronił bramkarz z Włocławka. Szybko po tym SMS wychodzi z kontrą i ma rzut wolny na skraju naszego pola karnego, po którym pada bramka, lecz nie zostaje ona uznana gdyż zawodnik strzelający był na pozycji spalonej. W końcówce spotkania indywidualną akcją w polu karnym pokazuje się Michał Grzegorek, który został sfaulowany przez obrońce włocławian i sędzia dyktuje rzut karny dla naszego zespołu. Do piłki podchodzi Damian Karczewski i zamienia karnego na bramkę 1:1. Krótko po tym sędzia zakończył mecz.

Trenerzy z Włocławka oburzeni podyktowaniem rzutu karnego, ale nie pamiętają że pierwszy gol dla nich padł też po błędzie sędziego. I nie im ani nam to oceniać czy w tym meczu w ogóle powinien paść jakiś gol !