BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 1:1 UKS SMS Włocławek

Kto w tej rundzie strzeli najwięcej bramek ??

Które miejsce zajmiemy na koniec sezonu ?

Aktualności

Chemik Bydgoszcz – Victoria Koronowo 1:0

• autor: chemik98, 2009-05-09 21:57
Chemik Bydgoszcz – Victoria Koronowo  1:0

W trzeciej kolejce rundy wiosennej naszym przeciwnikiem była drużyna Orlików Victorii Koronowo. Mecz odbył się w słonecznej scenerii na stadionie Chemika przy ulicy Glinki. Od samego początku prowadzimy szybką i zdecydowaną grę. Już w 5 minucie .....

.....z lewej strony dośrodkowanie Roberta przejmuje ”Adams” i trafia w poprzeczkę. Ten sam Orlik Chemika w 11 minucie oddaje kolejny strzał na bramkę Victorii, ale dobrze spisujący się bramkarz drużyny gości tym razem nie ma problemów z obroną tego uderzenia . Z każdą minutą wzrasta nasza przewaga. Kolejne dośrodkowanie Roberta dociera do Filipa ”Sondy” i ten minimalnie pudłuje. W 16 minucie uderzenie z pierwszej piłki Roberta trafia w słupek! ….wydaje się że bramka dla naszych Orlików ”wisi” na przysłowiowym ”włosku”. Dochodzi 22 minuta meczu, piłkę z prawej strony dogrywa ”Sonda” , ”Adams” w swoim stylu próbuje lobować bramkarza, do piłki dopada Robert i mamy nareszcie 1:0!!! Mimo prowadzenia nie ustajemy w próbach podwyższenia wyniku. Po kolejnym rzucie rożnym ”kolejny” Filip uderza na bramkę ale piłkę w okolicach poprzeczki wybija bramkarz na kolejny rzut rożny ;-) Tuż przed przerwą strzela jeszcze Dawid ale na posterunku jest bramkarz Victorii. W drugiej połowie mimo kolejnych akcji, rzutów wolnych, rożnych i strzałów na bramkę m.in. Szymka, ”Adamsa”, Dawida, nie udaje się nam podwyższyć wyniku meczu. Cały zespół w dniu dzisiejszym zagrał dobry mecz i zasłużył na pochwałę. O ile pierwszy mecz rundy wiosennej rozegrany ”u siebie” też wygraliśmy 1:0, z grą pozostawiającą wiele do życzenia, to dzisiejszy pojedynek w naszym wykonaniu mógł się podobać, gdyż było już powoli widać realizację tego co oczekuje od nas trener ;-)